Bez uprzedzeń, również w stosunku do BMW

Ostatnio zaobserwowaliśmy pewną tendencję. Mianowicie, jeśli w artykule pojawi się słowo BMW, (niezależnie od kontekstu informacji) na naszą głowę sypią się setki komentarzy, z których znaczna część nie nadaje się do publikacji.

Zdjęcie

  Zdjęcie nadesłane przez czytelnika /
  Zdjęcie nadesłane przez czytelnika
/
Zarzucacie nam, że ziejemy nienawiścią w stosunku do fanów aut z Bawarii, powielamy stereotypy i naśmiewamy się z samochodów. Korzystając z okazji chcielibyśmy więc wyjaśnić, że nie mamy, nie mieliśmy, i nigdy nie będziemy mieć żadnych uprzedzeń, w stosunku do jakiejkolwiek marki - w tym również do BMW.

Niemcy chcą nas otruć

Przy większości wystawianych w salonach samochodów próżno szukać jakichkolwiek wzmianek o osiągach czy poziomie bezpieczeństwa. czytaj więcej

Nie twierdzimy wcale, że samochodami tymi poruszają się wyłącznie fani strojów sportowych z IQ odwrotnie proporcjonalnym do mocy silnika. O tym, że na naszych drogach nie brakuje też trzeźwo myślących miłośników BMW świadczy chociażby zdjęcie nadesłane nam przez czytelnika.

Reklama

Jako fani motoryzacji serdecznie gratulujemy właścicielowi tej "siódemki", który w prosty i skuteczny sposób wyraził swoją opinię dotyczącą m.in. problemu Rospudy. Pod hasłem "obwodnice - tak, ekoterror - nie" redakcja poboczem.pl podpisuje się obiema rękami. Brawo!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

Skomentuj artykuł: Bez uprzedzeń, również w stosunku do BMW

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 23,

przeczytane przez: 34 osoby Dodaj komentarz
przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony