Co podnieca kobiety...

To, że szybkie samochody przyciągają piękne kobiety to prawda znana od... pewnie 100 lat. Jednak brakowało naukowego wyjaśnienia tego... fenomenu.

Zdjęcie

. /
.
/


Sprawą zajęli się jednak angielscy naukowcy i teraz już wiemy, że to nie piękne linie nadwozia, ale... dźwięk silnika przyciąga płeć piękną. Cóż, wiadomo nie od dziś, że kobiety nie lubią konkurencji...

Oto jak przebiegał eksperyment. Badaniom poddano 40 osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Puszczano im dźwięk silników Maserati, Ferrari, Lamborghini oraz... volkswagena polo, a następnie badano poziom testosteronu we krwi. A jak wiadomo, hormon ten odpowiada m.in. za ochotę na seks. I to zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn...

Zdjęcie

Kliknij
/

Badanie wykazało, że dźwięk wysoko kręconego silnika Maserati podnosił poziom testosteronu u 100 procent badanych kobiet! Co ciekawe jednak, podobny efekt zanotowano tylko u połowy mężczyzn. Faceci lepiej odbierali za to silnik Lamborghini, który poruszył 60 procent badanych.

Ale uwaga! Podrywać trzeba mieć czym. Polowanie z nieodpowiednim sprzętem może zakończyć się totalną klapą! Badanie wykazało, że na dźwięk silnika volkswagena polo poziom testosteronu gwałtownie spadał!

A więc drodzy panowie. Najpierw do roboty, potem do salonu, a na koniec do łóżka!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Skomentuj artykuł: Co podnieca kobiety...

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 53,

przeczytane przez: 406 osób Dodaj komentarz
przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony