Zdjęcie dnia: "do Lędzin"

Tablica, informująca o objeździe do Lędzin, jest głównym faworytem do tegorocznego Grand Prix ze Szpadlem, najwyższego wyróżnienia w konkursie na najoryginalniejsze drogowe oznakowanie pionowe, organizowanym tradycyjnie w miejscowości Buzau (Rumunia).

Zdjęcie

Objazd do Lędzin :) / kliknij

Swój zachwyt stopniem komplikacji trasy wyrazili już miłośnicy sudoku. Podobno tablicą zainteresowali się również generałowie z dowództwa lotnictwa wojskowego USA. Są przekonani, że przedstawia ona schemat skomplikowanej ewolucji akrobatycznej i poprosili o zgodę na jego wykorzystanie w szkoleniu pilotów myśliwskich.

Zadanie ma polegać na tym, aby po zaledwie dwudziestominutowym wpatrywaniu się w tablicę, spróbować powtórzyć pokazane na niej figury w powietrzu, na samolocie F-16 .

Reklama

A nas najbardziej intryguje aż dwukrotne użycie określenia "do Lędzin". Prawdopodobnie chodziło o przekonanie wątpiących, że jest to naprawdę objazd do Lędzin.

Zdjęcia dnia wybiera redakcja poboczem.pl. Jest to wybór całkowicie subiektywny, stronniczy, niesłuszny, krzywdzący dla autorów innych fotografii i jako taki nie podlega zaskarżeniu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

Skomentuj artykuł: Zdjęcie dnia: "do Lędzin"

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 41,

przeczytane przez: 61 osób Dodaj komentarz
przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony