7-letni pirat drogowy

Zdjęcie

/
W amerykański niewielkim Plain City w stanie Utah policyjny radiowóz gonił samochód, którego kierowca - wprawdzie z niewielką prędkością - łamał wszelkie zasady ruchu drogowego nie reagując przy tym na sygnały nakazujące zatrzymanie się.

Reklama

Jaki był finał tego pościgu dowiesz się z filmu...

Tak tak... Kierowcą okazał się siedmiolatek... ponieważ nie chciał iść do kościoła na mszę.

Patrol policji drogowej w okręgu Weber, w stanie Utah dostrzegł samochód jadący z szybkością ok. 65 km/godz., którego kierowca nie zatrzymał się przed znakiem stop.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za samochodem, ale nie zdołali go zatrzymać. Kierowca ścinał zakręty, tak jakby gdzieś się spieszył i zatrzymał się dopiero na podjeździe jednego z domów.

Ku zaskoczeniu policjantów, z auta wysiadł siedmioletni chłopiec i zaczął uciekać. Zatrzymany powiedział, że nauczył się kierować samochodem grając w gry komputerowe. Korzystając z nieuwagi rodziców, wyszedł z kościoła, wsiadł do auta i odjechał.

Chłopiec przyznał się, iż nie mógł dosięgnąć pedałów i ręcznie naciskał pedał gazu, po czym spoglądał przez szybę gdzie jedzie. Dlatego też nie używał hamulców na zakrętach.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony