Bawmy się, Polak posprząta!

Ostatnio w Krakowie zaobserwować można było dziwne drogowe zjawisko. W mieście pojawiły się niecodziennie, by nie powiedzieć paskudnie, wymalowane samochody, z kierownicami po prawej stronie.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Widywano je głównie w centrum, raz zablokowały nawet okolice Wawelu. Już na pierwszy rzut oka widać było, że nie grzeszą ani młodością, ani kondycją. U niektórych pojawiły się domysły, że grupa Anglików zorganizowała sobie objazdową wycieczkę po Europie pojazdami, o które nie musieliby się martwić (od redakcji: w rzeczywistości był to Rajd Ramshackle).

Coś w tym chyba jest, bo wiele wskazuje na to, że faktycznie przestali już zaprzątać sobie nimi głowę. Nasze wścibskie dziennikarskie oko przyuważyło je, gdy na jednym z krakowskich parkingów, stały zapakowane na lorze.

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Podobno, bo tej informacji nikt oficjalnie nie chciał nam potwierdzić, ciężarówka z samochodami udać ma się w głąb kraju, gdzie pojazdy te zostaną zezłomowane. Z prawnego punktu widzenia, wszystko jest w jak najlepszym porządku - samochody zostały najprawdopodobniej sprzedane jakiemuś Polakowi. Z moralnego? No cóż... Po co zabierać ze sobą do domu śmieci...

Anglicy trafili

Mamy dobrą wiadomość dla rodzin Anglików, którzy podróżują po Polsce. czytaj więcej

Pomysłowym Anglikom gratulujemy inwencji. Objechać samochodem pół Europy i przerzucić koszty utylizacji na Polaków to przecież genialna sprawa (na pewno wyjdzie taniej, niż powrót na Wyspy na kołach).

Cóż, krakowski rynek nie raz był już świadkiem tego, że Anglicy potrafią bawić się jak mało kto. I rzadko po sobie sprzątają...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony