Benzyna po 2,33 zł to skandal!

Śledząc najnowsze doniesienia agencji prasowych można zauważyć, że wraz z początkiem maja nastała moda na strajki. Nie są one jednak wynikiem rozleniwiającego długiego weekendu, a raczej rzeczywistości, jaka dzień po dniu rzuca nam piachem w oczy.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Pierwsi zbulwersowali się lekarze, zaraz za nimi w kolejkę do strajku ustawili się też nauczyciele. Policjanci mając w pamięci swoją sławetną i pożyteczną akcję (protestacyjną polegającą na masowym oddawaniu krwi), w efekcie której nie zyskali nic prócz śladów po ukłuciach, póki co wstrzymują się od dalszej walki.

Nas najbardziej zastanowił jednak strajk, który wczoraj przeprowadzono w USA. Nasi sprzymierzeńcy w walce z terroryzmem (i przeciwnicy w walce z wizami) postanowili masowo zbuntować się przeciw galopującym cenom benzyny. "Nie tankuj 15 maja" - brzmiał rozsyłany za pośrednictwem poczty elektronicznej komunikat, do którego zastosowało się wielu Amerykanów.

Reklama

Wcale nie dziwi nas powszechne oburzenie amerykańskich kierowców. Doszło już do tego, że litr benzyny kosztuje tam średnio całe 2,33 zł! Jak twierdzą Amerykanie, skandalicznie wysokie ceny paliw coraz mocniej odciskają się piętnem na domowych budżetach.

Cóż, biorąc pod uwagę ich zarobki, nie pozostaje nami nic innego, jak tylko przekazać nasze szczere wyrazy współczucia. Naprawdę, łączymy się w bólu!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony