Bezmyślny kierowca Morgana

Czasami trudno zrozumieć kierowców, podejmujących niepotrzebne ryzyko. Szczególnie, kiedy siedzą za kierownicą drogiego, klasycznego samochodu.

Zdjęcie

Zderzenie wyglądało dość groźnie /
Zderzenie wyglądało dość groźnie
/

Znacie takie przypadki - z podporządkowanej nagle wyskakuje wam samochód, wymuszając pierwszeństwo. Macie jego kierowcę za cwaniaka, któremu nie chciało się czekać i uznał, że jak wskoczy wam przed maskę z gazem w podłodze, to nic się nie stanie. Po czym nagle okazuje się, że osobnik taki, kiedy już włączył się do ruchu, uznał, że nie ma już pośpiechu, więc będzie rozpędzał się powoli i statecznie, zmuszając was do ostrego hamowania.Reklama

Sytuacja na poniższym wideo wydaje się być podobna. Kierowca Morgana 4/4, najwyraźniej uczestniczącego w zlocie aut klasycznych, postanowił "dynamicznie" włączyć się do ruchu. Na nagraniu widać wyraźnie, że ruszył on dość ostro, najwyraźniej będąc świadomym, że z lewej strony zbliża się samochód.

Zagadką więc pozostaje dlaczego, kiedy już wjechał na główną drogę, nie wcisnął gazu w podłogę. Mógł też odbić na powierzchnię wyłączoną z ruchu. Zjechać na prawo mógł także kierujący Peugeotem 206. Niestety, wypadku nie udało się uniknąć.

Bezmyślny kierowca Morgana

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony