BMW do wożenia buraków?

Przerabianie samochodów ma wiele twarzy. Jedni chcą mieć ociekającą szpachlą sportowa maszynę z naklejką M3 na tylnej klapie, inni wolą błyszczącego chromem krążownika szos, nawet jeżeli do jego spreparowania posłużył polski fiat 125p.

Zdjęcie

Kliknij
/
I dobrze. Gdyby wszyscy jeździli czerwonymi lanosami było by nudno. Tak przynajmniej zawsze jest na czym zawiesić oko i się szczerze uśmiechnąć. Tym razem bardzo przypadło nam do gustu pewne BMW. Chociaż ta zacna marka ma szeroki wachlarz modeli, nie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Bez uprzedzeń,  również w stosunku  do BMW

Ostatnio zaobserwowaliśmy pewną tendencję. Mianowicie, jeśli w artykule pojawi się słowo BMW, (niezależnie od kontekstu informacji) na naszą głowę sypią się setki komentarzy, z których znaczna część nie nadaje się do publikacji. czytaj więcej

Oferta ogranicza się tylko do kilku segmentów, brakuje chociażby pickupa. Jak widać, dla prawdziwego fana samochodów z Bawarii nie jest to jednak problem. Brawa za pomysłowość!

Reklama

***

W naszej galerii na poboczu mamy już od Was grubo ponad 1000 zdjęć. Jeżeli i Ty masz ciekawą "motoryzacyjną" fotkę (tylko swojego autorstwa!) przyślij ją nam. Wystarczy kliknąć TUTAJ. A TUTAJ zobaczysz wszystkie zdjęcia z pobocza!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony