CB używają buraki

Hej poboczem. I ja chciałabym włączyć się do dyskusji w sprawie coraz bardziej popularnego urządzenia jakim jest CB (dla niewtajemniczonych to skrót Citizen Band).

Zdjęcie

  Długością leczy kompleksy?
  Długością leczy kompleksy?
Otóż uważam, że z CB stało się to samo co z internetem. Trafił pod strzechy (dosłownie). Czyli trafił w ręce prymitywów, ludzi niewykształconych, głupich. Po prostu buraków.

Przed laty Internet miało niewielu Polaków. Korzystała z niego elita. Nie do pomyślenia były chamskie komentarze pod tekstami, wulgarne odzywki i tym podobne. To samo dotyczy Citizen Band. Kiedyś na kanale 19 panowała kultura. Nikt nie rzucał mięsem, nikt nikogo nie obrażał, mowy nie było o jakichkolwiek złośliwościach. Jak jest teraz - tak w Internecie jak i w przypadku CB - nikomu nie trzeba uświadamiać.

Reklama

CB może teraz mieć każdy. I ma. Głównie wszelkiej maści cwaniaki i drogowi bandyci, którym "radyjko" służy jedynie do bezkarnego łamania przepisów ruchu drogowego.

Dlatego też apeluję o wprowadzanie zakazu używania tego sprzętu! Mam nadzieje, że czytelnicy Pobocza, zwłaszcza ci "normalni" podzielają moje spostrzeżenia i apel.

Poniżej inne teksty na ten temat:

Za dużo mięsa w CB

Zakazać CB i samochodów!

Jak misiaczek został śmieciarzem

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony