Co i gdzie wsadzić...

Jak wywołać atmosferę napięcia i grozy? Wystarczy wysłać kobietę, na stację benzynową, by samodzielnie zatankowała swój samochód.

Zdjęcie

Kliknij
/
O tym, że skutki takiego posunięcia mogą być opłakane przekonał się ostatnio Wayne Rooney. Zawodnik reprezentacji Anglii wybrał się niedawno z żoną na przejażdżkę jej range roverem V8 z silnikiem diesla. Po tym jak państwo Rooney odwiedzili jedną ze stacji benzynowych, gdzie żona piłkarza zatankowała swój pojazd, wart ponad 90 tys. funtów range rover odmówił posłuszeństwa na pobliskiej autostradzie M62.

Akcja toczyła się w godzinach szczytu, więc kierowcy pełzających w korkach samochodów mieli zagwarantowaną rozrywkę i niezły ubaw. Zanim na miejscu zjawiła się laweta minęło sporo czasu. Co się stało? To co zwykle dzieje się, gdy nieuświadomiona kobieta zabiera się do tankowania. Pani Rooney pomyliła węże i udało jej się zatankować diesla benzyną bezołowiową...

Reklama

Cóż, być może Coleen Roonej nie bardzo wie co i gdzie wsadzić na stacji benzynowej, ale na pewno ma szereg innych, okazałych zalet.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony