Czy policjantom odbija?

Szanowna redakcjo, jako portal tępiący wszelakie przejawy głupoty tej agrotuningowej i naszej pospolitej ułańskiej fantazji za kierownicą, czy też jako portal śledzący wszelakie akcje związane z zatrzymaniem niebezpiecznego HotDoga i HamBurgera przez naszych lokalnych rengersów, którzy zawsze przy takiej akcji parkują "inaczej" może spróbujecie rozwiązać zagadkę tego zdarzenia.

Zdjęcie

  Kierujący jednośladem nie zdążył wyhamować i potrącił policjanta
Zastanawiający jest fakt, że do naszej polskiej Policji przyjmują co raz więcej narwanych kozaków, którzy najchętniej zatrzymywali by wszystkich niczym Chuck Noris... z półobrotu....

Nie przepadam za motocyklistami, ale wydaje mi się że ten będzie miał przechlapane... i to nie koniecznie ze swojej winy ale z głupoty policjanta.

Od redakcji.

Reklama

List dotyczy zdarzenia w Przyworach. Około 18 na ul. Wiejski policjant opolskiej drogówki próbował zatrzymać do kontroli nadjeżdżającego motocyklistę. Niestety kierujący jednośladem nie zdążył wyhamować i potrącił policjanta łamiąc mu nogę. Motocyklista był trzeźwy, ale został zatrzymany i przewieziony do wyjaśnienia do tamtejszej komendy. A policjant także z ogólnymi potłuczeniami do szpitala.

O podobnym ryzykowanym "manewrze" policjanta pisał niedawno serwis Motoryzacja w tekście pt. "Policjant samobójca?".

Poniżej film przedstawiający bezmyślność policjanta...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony