Dacia logan w wersji kabrio!

Pojazdy Dacii bez wątpienia nie są kierowane do ludzi, których największym pragnieniem jest czerpanie radości z jazdy. Samochody mają być przede wszystkim łatwe w obsłudze i niezbyt awaryjne, by w spokoju - i za stosunkowo niewielkie pieniądze - przewozić osoby z punktu A do punktu B.

Zdjęcie

   
   
Nie oznacza to jednak, że fani marki pozbawieni są fantazji. Pracownicy jednego z rumuńskich serwisów zajmujących się naprawami i tuningiem samochodów - Auto K9 - postanowili przygotować własną wizję logana w wersji kabrio.

Prace nie ograniczyły się wyłącznie do pozbawienia auta dachu. Samochód gruntownie przebudowano, usunięto nawet parę tylnych drzwi. Nadwozie pomalowano w modny biały kolor - ta sama barwa dominuje również we wnętrzu 4-osobowego pojazdu. Z przodu zamontowano głęboko profilowane fotele kubełkowe, podróż umilać ma rozbudowany system audio i duży ekran LCD na konsoli centralnej.

Reklama

Niestety - w przeciwieństwie do seryjnych modeli - ten ma raczej wąski zakres zastosowań. Panowie z Auto K9 poszli bowiem na łatwiznę i - tnąc koszty - nie wyposażyli samochodu nawet w brezentowy dach.

Po raz kolejny sprawdziło się więc powiedzenie, że potrzebna jest nie tylko fantazja, ale i pieniądze... Trzeba jednak przyznać, że samochód robi wrażenie. Co o nim sądzicie?

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony