Droga miłość przy drogach

Nie, tym razem nie chodzi nam wcale o roznegliżowane panie, które pozbawione praw pracowniczych sterczą codziennie przy drogach wdychając trujące spalin z rozpędzonych ciężarówek.

Zdjęcie

Kliknij
Tytuł nie ma drugiego dna - chodzi o prawdziwą miłość.

Otóż na jednym z wiaduktów w Łodzi kierowcy mogli dziś zaobserwować niecodzienny transparent. Śpieszących do pracy witał bowiem rozciągnięty wzdłuż wiaduktu baner, na którym ktoś wymalował na czerwono równie wielki, co wymowny napis "Kocham Cię". Niestety nie udało się ustalić do kogo skierowane były te słowa, nie wiadomo również kim jest amant(amanta?), który wykonał ten transparent. I całe szczęście, bo jak ustalili dziennikarze RMF.FM legalne powieszenie takiego baneru nie jest rzeczą łatwą.

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
By móc publicznie pochwalić się swoim uczuciem, należy zwrócić się o zgodę do Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi. Baner musi być odpowiednio zamontowany i znajdować się w takim miejscu, by nie rozpraszał uwagi kierowców (urzędnicy sugerują drugą stronę wiaduktu!). Co wiecej, zabawa w miłość nad drogą krajową nie należy do tanich. Za jeden dzień ekspozycji zapłacić trzeba aż 550 zł! Jak nietrudno policzyć, jeśli nasza wybranka będzie nieco oporna i by przemówić do jej serca nasz baner wisiał będzie np. miesiąc z naszej kieszeni zniknie niemal 17 tys. zł!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony