Drogowcy zalali mężczyznę asfaltem i jeździli po nim walcem!

Scenariusz, jak z czarnej komedii, albo taniego horroru rozegrał się nieopodal indyjskiego miasta Katni w centrum kraju. 45-letni mężczyzna został tam pogrzebany żywcem w... dziurze drogowej!

Zdjęcie

Robotnicy zalali mężczyznę asfaltem, który wyrównali walcem /Wojciech Traczyk /East News
Robotnicy zalali mężczyznę asfaltem, który wyrównali walcem
/Wojciech Traczyk /East News

Jak informuje brytyjski "Guardian" mężczyzna wracał po zmroku drogą do swojego domu w pobliskiej wiosce. Wszystko wskazuje na to, że potknął się i wpadł do dziury w jezdni, tracąc przytomność. W tym miejscu wypada dodać, że słowo "dziura" ma w Indiach nieco inny wymiar, niż u nas. Z uwagi na osuwanie się gruntu i zapadliska niektóre wyrwy w nawierzchni sięgać mogą nawet kilku metrów!

W zdarzeniu nie byłoby może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na drugi dzień za naprawę nawierzchni wzięli się lokalni drogowcy. Niestety żaden z nich nie zauważył leżącego w dziurze mężczyzny i nieszczęśnika - żywcem - zasypano klińcem i zalano masą bitumiczną. Na koniec- zgodnie z technologią - naprawiany odcinek utwardzono jeszcze przy pomocy walca drogowego.

Reklama

Policja aresztowała już kilku robotników - indyjscy śledczy skupiają się na ustaleniu, czy wykonujący swoją pracę drogowcy byli trzeźwi. Zaginionego mężczyznę odnaleźli bowiem mieszkańcy jednej z sąsiednich miejscowości. Ich uwagę przykuła wystająca spod asfaltu ręka...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony