Facet, który odmówił Dodzie!

Poniedziałek, 28 maja 2007 (13:09)

Pragniemy podzielić się z Wami informacją, jaka zatrzęsła właśnie polską sceną muzyczno-rozrywkową. Znalazł się w końcu facet, który potrafił oprzeć się Dodzie!

Zdjęcie

Doda na kursie / fot. AKPA
/
Stanowczy egzaminator sprawił, że najsłynniejsza polska blondynka, znana głównie z obfitego biustu i pozbawionych sensu wypowiedzi, oblała egzamin na prawo jazdy.

Prawdę mówiąc, piosenkarka pozytywnie nas zaskoczyła. Bezbłędnie wskazała, gdzie w samochodzie wlewa się płyn hamulcowy (sporo kobiet nie ma nawet pojęcia o jego istnieniu) ostatecznie jednak nie wyregulowała fotela i najechała na linię oddzielającą pasy ruchu.

Reklama

Całkowicie przypadkowo świadkami zdarzenia było pięć kamer wideo oraz dwa mikrofony, osobny dla egzaminatora i dla egzaminowanej.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko połączyć się w bólu z tysiącami nastolatek, które właśnie popadły w depresję. Co więcej mamy dla nich kolejną, wstrząsającą wiadomość. Ich idolka najpewniej obleje i drugi, a potem, być może, i trzeci egzamin. Kto wie, na ile odcinków zakontraktowana jest "Jazda z Dodą"...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl