Film z Polski szokuje kierowców z całego świata

Nieodżałowany Stanisław Lem podobno stwierdzić miał kiedyś , że dopóki nie skorzystał z Internetu nie wiedział, że na świecie jest tylu idiotów.

Zdjęcie

. /
.
/

Mimo upływu czasu, przypisywane autorowi "Solarisa" słowa nie tracą na aktualności. Od momentu upowszechnienia się pokładowych kamerek rejestrujących przebieg jazdy, w sieci zaroiło się od mrożących krew w żyłach nagrań dokumentującą zatrważającą wręcz głupotę kierowców.

 Jeśli pokusić się o "zestawienie drużynowe" na pierwszym miejscu, bez wątpienia, uplasowaliby się Rosjanie. Niestety, nie mamy wątpliwości, że na podium znalazłaby się też Polska... 

Reklama

Poniżej prezentujemy filmik z naszego kraju, który szokuje kierowców z całego świata. Materiał pojawił się nawet na amerykańskich serwisach i poskutkował falą krytycznych komentarzy pod adresem kierowców z Polski.

Baaardzo dziwne zachowanie kierowcy yarisa... /poboczem.pl

Emocjonalnemu podejściu Internautów nie ma się jednak, co dziwić - poziom głupoty kierowcy uwiecznionej na nagraniu Toyoty przechodzi ludzkie pojęcie. Na filmie widać nawet, jak prowadzący Yarisa strzela do innego uczestnika ruchu z pistoletu hukowego... 

Pocieszającym może być jedynie fakt, że - po opublikowaniu filmu w Internecie - właśiciel Yarisa sam zgłosił się na policję. Jak się okazało, do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu na drodze krajowej nr 94, między wyjazdem z centrum handlowego Auchan w Sosnowcu, a elektrociepłownią w Będzinie. Kierowca Toyoty stracił prawo jazdy. Nieywkluczone, że stanie też przed sądem. Straszenie innego użytkownika drogi pistoletem hukowym może być potraktowane w kategorii "groźby karalnej", za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony