Gdy prześpisz się z jego żoną...

Faceci to niezwykle skomplikowane stworzenia. Jeśli prześpisz się z czyjąś żoną, machnie na to ręką. Gdy obrazisz jego ulubiony klub piłkarski, narażasz się już na trepanację czaszki.

Zdjęcie

Kliknij
/
W żadnym wypadku nie należy się jednak naśmiewać z jego samochodu. Wystarczy, że przez przypadek wypsnie ci się słówko "ohydny", "zabawny", lub - nie daj Boże - "gejowski", a delikwent przeora ci twarz kluczem do kół, poćwiartuje i zakopie w ogródku.

Zdjęcie

Kliknij
/
Dlatego właśnie, w trosce o własne bezpieczeństwo, staramy się unikać pisania o drażliwym zjawisku zwanym powszechnie pod nazwą tuning. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że nie mamy nic przeciwko przerabianiu samochodów. Na przyprawione ze smakiem auto naprawdę miło patrzeć. Problem w tym, że nie każdy ma czas, talent i pieniądze, by się w to bawić...

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/
W polskich warunkach największą przeszkodą są kwestie finansowe, ale jeśli ktoś dysponuje zapasem gotówki jest w dość komfortowej sytuacji. W naszym kraju zaroiło się od wyspecjalizowanych w przeróbkach firm, które za pewną opłatą chętnie zaopiekują się naszym pojazdem. A efekt? "Będziesz pan zadowolniony..."

Zdjęcie

Kliknij
/
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w biznesie nie jest łatwo zaistnieć, jako liczący się portal rozpoczynamy właśnie zakrojoną na szeroką skalę akcję wspierania młodych, utalentowanych przedsiębiorców. Na początek polecamy wytwory "Auto tuning. J.L". Żeby nie być gołosłownym zamieszczamy zdjęcia, by podkreślić niesamowity kunszt i profesjonalizm dokonanych przeróbek. Wszystkich, którzy chcieliby stać się właścicielami upiększonych w tym ujmującym stylu samochodów prosimy o kontakt. Prześlemy namiary na warsztat...

***

Redakcja serwisu Poboczem.pl prosi o potraktowanie tego tekstu pół żartem. Przy okazji przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za wyrażane w komentarzach słowa (a także czyny) osobników, których IQ i poczucie humoru kazło zbyt serio potraktować powyższy tekst.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony