Geniusz polskich drogowców...

Co jakiś czas do naszej redakcji trafiają listy od sfrustrowanych czytelników, wytykających nam, że namiętnie "czepiamy się" a to kierowców bezmyślnie zajmujących miejsca dla niepełnosprawnych, a policjantów łamiących przepisy, a to rządzących robiących z siebie pośmiewisko.

Zdjęcie

Kliknij
/
To prawda, ale nie jesteśmy w tej roli pionierami. Satyra, mimo że czasami gorzka, świetnie sprawdza się w roli edukacyjnej.

Zdjęcie

Kliknij
/
Mamy nadzieję, że serwis, który budujemy dzięki Waszej czynnej pomocy nie trafia w próżnię. Jeżeli uda nam się nawrócić chociaż jednego samochodowego odszczepieńca, odniesiemy sukces.

Reklama

Tym razem chcielibyśmy zwrócić uwagę drogowcom. Nasz czytelnik podesłał nam zdjęcia jednego z licznych cudów Polskiej inżynierii drogowej.

Zdjęcie

Kliknij
/
Cóż, most jak most - trochę stali, trochę betonu. Wprawdzie nie jesteśmy inżynierami drogowymi, ale na nasz gust coś jest chyba nie tak. Wszystko było by w porządku, gdyby nie pewien szczegół...

Ciekawe, czy zejście z odgrodzonej betonowymi barierkami dróżki biegnącej wzdłuż wału przeciwpowodziowego nie wiąże się aby przypadkiem z mandatem za niszczenie trawników?

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony