Golf lepszy od wszystkiego

Niektóre auta są lepsze od innych. Bezdyskusyjnie. Jednym z nich jest np. golf serii drugiej.

Zdjęcie

/poboczem.pl
Od czego jest lepszy? Generalnie rzecz biorąc - od wszystkiego. To przecież solidna, sprawdzona konstrukcja, co więcej, nie znajdziemy w niej żadnych dolegliwości wieku dziecięcego. Jej największą zaletą jest jednak to, że nazywa się "golf" i, że w obszarach słabo zurbanizowanych wciąż wywołuje nieskrywane podekscytowanie u płci pięknej - przeważnie młodszej, niż on sam. Oczywiście samochód ma też pewne wady, ale nikt nie jest przecież idealny.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Fakt - poszczególne części karoserii często spaja ze sobą jedynie drut wiązałkowy, a w wyposażeniu standardowym oprócz kierownicy znajdziemy jedynie niewyczerpane pokłady tlenku żelaza. Te drobne dolegliwości nie mają jednak żadnego wpływu na konstrukcje auta. Ot, kosmetyka.

Reklama

Zresztą szkoda czasu na dyskusje. Właściciel zna swój samochód, jak nikt inny i wie, że niczego nie ryzykuje. Jeśli przez 23 lata nie odpadło żadne koło, na pewno już nie odpadnie! Zresztą, to przecież prawie nówka - samochód ma tylko 120 tys. km przebiegu...

Oto filmik, jaki zrobiono na jednym z parkingów w Krakowie. Jakość nie jest najlepsza, ponieważ nasz Czytelnik miał pod ręką jedynie telefon komórkowy.

Jeżeli zastanawiacie się, co robią ci ponętni młodzieńcy, spieszymy wyjaśnić, że wyciągają golfa z rowu. Jak można wjechać do rowu na parkingu? Cóż - młodość rządzi się własnymi prawami. Dodajmy, że zanim samochód spadł przodem do rowu uderzył jeszcze w drzewo...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony