Idiota na radiowozie

Zamieszczając niedawno materiał o wentylach, które jeden z klientów warsztatu oponiarskiego zamontował sobie w oponach sądziliśmy, że w kategorii głupota roku nic nie jest go już w stanie przebić. Cóż, byliśmy w błędzie...

Zdjęcie

fot. Policja / Kliknij
/poboczem.pl
Policja z Chojnowa (dolnośląskie) zatrzymała dziś siedemnastolatka, który miał raczej nietypowe, nawet jak na swój buntowniczy wiek, hobby. Otóż młodzieniec widząc zaparkowany w mieście radiowóz nie mógł oprzeć się pokusie, by wskoczyć na maskę, po czym prosił kolegów, by uwiecznili jego wyczyn na zdjęciach.

Gumy z niespodzianką

Prezentujemy kolejne "kwiatki", jakie szerokim strumieniem spływają od Was do naszej skrzynki pocztowej. czytaj więcej

Efekty tych niecodziennych sesji umieszczał następnie na jednym z portali społecznościowych, co biorąc pod uwagę niewielką ilość mieszkańców Chojnowa (ok. 15 tys.) szybko przysporzyło mu wielu nowych znajomych i dodało popularności.

Reklama

Zdjęcie

fot. Policja / Kliknij
/
Pech chciał, że wśród przeglądających zdjęcia trafili się również policjanci, którym ujęcia oznakowanych radiowozów z uśmiechniętym półgłówkiem na masce wydały się co najmniej dziwne. Jak nietrudno się domyślić, ustalenie personaliów nie zajęło zbyt wiele czasu. Wyskokowy nastolatek trafił do aresztu i teraz może sobie robić zdjęcia leżąc na pryczy...

Zdjęcie

Kliknij / Policja
/poboczem.pl
Ponieważ okazało się, że jeden z radiowozów został przez niego uszkodzony, nierozgarniętemu młodzieńcowi grozi do pięciu lat więzienia. Miejmy jednak nadzieję, że z uwagi na wiek sprwcy zakończy się na karze finansowej dla rodziców. W przeciwnym wypadku koledzy z celi zabiją go śmiechem!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony