Idiota z BMW chciał przejechać kota. Stracił prawo jazdy

Chociaż czasami wydaje nam się, że na drodze widzieliśmy już wszystko, zawsze znajduje się jakiś "kierowca", którego zachowanie każe nam zweryfikować swoje poglądy.

Zdjęcie

Chciał przejechać kota /
Chciał przejechać kota
/

Tym razem publikujemy film zarejestrowany kamerą monitoringu miejskiego w miejscowości Lubawa w województwie warmińsko-mazurskim. Dyżurny lokalnej komendy poinformowany został, że po mieście porusza się srebrne BMW, którego zachowanie stwarza poważne zagrożenie dla otoczenia. Na wskazane przez zgłaszającego wykroczenie miejsce wysłano patrol, inni funkcjonariusze zabrali się za sprawdzanie zapisu z monitoringu.

Kierujący autem nie tylko urządził sobie z miejskiego ronda tor do driftingu. Na nagraniu widać również, że celowo - dla "zabawy" - starał się przejechać przechodzącego przez jezdnię kota.

Reklama

Nie ukrywamy, że dobranie cenzuralnych słów do zrelacjonowania prezentowanego materiału zabrało nam dłuższą chwilę. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji jest fakt, że po nałożeniu na kierowcę mandatu okazało się, że przekroczył on liczbę punktów karnych w wyniku czego stracił uprawnienia do prowadzenia.


Chciał przejechać kota. Nie udało się, ale stracił prawo jazdy /

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony