Jak z piękną kobietą

Alfa romeo słynie z produkcji niebanalnych pojazdów, które kupuje się głównie sercem.

Zdjęcie

Kliknij
/
Chociaż rozum podpowiada, że ponadprzeciętna usterkowość i druzgocąca utrata wartości sprawi, iż związek z piękną włoszką odbijać nam się będzie czkawką, wielu estetów i miłośników prawdziwego stylu decyduje się na taki mariaż.

Zdjęcie

Kliknij
/
Z wozami tej firmy jest trochę tak, jak z piękną kobietą. Najpierw bardzo pragniesz ją mieć, potem przez krótki okres się nią cieszysz, a następnie zaczyna cię ona kosztować... Ostatecznie jednak dla prawdziwego fana marki miłość zawsze okazuje się być silniejszą. A ta ostatnia, jak wiadomo często bywa też ślepa...

Geje lubią alfy, bentleye i BMW

Panowie, jeżeli któryś z waszych kumpli ma alfę spider, mini lub BMW Z4 to radzilibyśmy uważać i w czasie weekendowych imprez nie przesadzać z alkoholem... Jeden ze znanych zagranicznych portali motoryzacyjno-gejowskich ogłosił właśnie wyniki plebiscytu "Gay Car of the Year 2007". czytaj więcej

Reklama

Doskonałym tego dowodem są zdjęcia, nadesłane nam przez jednego z czytelników. Ponieważ nie każdego stać (oczywiście są wyjątki) na takie cudo, jak np. brera ludzie radzą sobie różnymi, by nie powiedzieć domowymi, sposobami.

Zdjęcie

Kliknij
/
Wprawdzie do narysowanego ręką Giugiaro oryginału trochę brakuje, ale jesteśmy pełni podziwu dla osoby, która dopuściła się tego zamachu na zmysł wzroku. Trzeba przyznać, że wykonanie nawet tak specyficznej urody karoserii wymaga sporo pracy i samozaparcia.

PS.

Wiecie jakim autem była owa "alfa" zanim poddano ją tak bolesnej operacji plastycznej?

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony