Kiedy kobieta wrzeszczy?

Na tak postawione pytanie odpowiedzi może być kilka. Kobieta wrzeszczy jak nie umyje się na czas naczyń. Kobieta wrzeszczy również gdy nie wyrzuci się śmieci lub za późno wróci do domu.

Zdjęcie

Kliknij
/
Kobieta wrzeszczy także w innych okolicznościach, ale jako, że "poboczem" nie jest poradnikiem seksualnym nie będziemy o tym wspominać.

Często gęsto kobieta wrzeszczy także w samochodzie. Podczas normalnej jazdy po drodze może nie tak intensywnie jak ta na filmie, ale - zwłaszcza gdy odgrywa rolę "wicekierowcy" czyli KzBS (co to jest KzBS przeczytasz TUTAJ) - "odgłosy" jakie wydaje są imponujące.

Reklama

Nim napiszecie do nas (najchętniej mailem, TUTAJ nasz adres) czy i w jakich okolicznościach Wasze kobiety krzyczą zapraszamy na film. W rolach głównych zachowujący kamienną twarz Riccardo Patrese (54-letni ex kierowca formuły 1, który w latach 1977 - 1993 święcił sukcesy na wyścigowych torach), pewna kobieta, która dała się namówić na przejażdżkę z wciąż bardzo szybkim kierowcą o ciężkiej nodze i civic type R. Ale to nie honda na tym filmie produkuje najwięcej decybeli... :)

***

Redakcja serwisu Poboczem.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyrażane w komentarzach słowa (a także czyny) osobników, których IQ i poczucie humoru nie pozwoliło na przyswojenie treści artykułu...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony