Kierowca BMW potwierdza stereotypy

O samochodach wielu marek krążą stereotypy. Jednak żadne chyba nie są tak zakorzenione w świadomości kierowców, jak stereotypy dotyczące osób jeżdżących BMW. Często, niestety, nie bez powodu.

Zdjęcie

Kierowca BMW wyprzedza - raz prawą, raz lewą stroną /
Kierowca BMW wyprzedza - raz prawą, raz lewą stroną
/

Samochody BMW świetnie się prowadzą, nawet jeśli są już, mówiąc delikatnie, niemłode. Do tego mają zwykle mocne silniki, są dobrze wyposażone i świetnie wykonane. Dlatego też wiele osób woli starsze BMW od młodszego auta "zwykłej" marki.


Reklama

Trudno się im dziwić, ale czasem to wiara w wyższość samochodów bawarskiej marki przybiera nieco groteskową formę. Trudno bowiem inaczej określić widok młodocianego osobnika, jadącego BMW (które jest starsze od niego) i zachowującego się jakby grał właśnie w Need for Speed. To przez nich właśnie te świetne skądinąd samochody, dla wielu osób są zbyt "obciachowe", aby rozważyć ich kupno.

Przesada? Możliwe - przecież nie brakuje właścicieli BMW, którzy nie kupują ich po to tylko, aby popisywać się przed kolegami. Kiedy jednak widzimy takiego osobnika, jak ten na poniższym filmiku, jakoś nie dziwi nas, że jedzie właśnie starym BMW.

Kierowca BMW bardzo się spieszy

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony