Kierowca Mercedesa pokazuje "kto tu rządzi"

Niektórzy kierowcy po prostu nie znoszą, kiedy ktoś przed nimi jedzie i bardzo denerwują się, kiedy mają problem z wyprzedzeniem go.

Zdjęcie

Kopnięcie Peugeota to dopiero początek wyczynów kierowcy Mercedesa /
Kopnięcie Peugeota to dopiero początek wyczynów kierowcy Mercedesa
/

Od samego początku nagrania widać, że jadący Mercedesem klasy C, nie zamierza wlec się za Peugeotem 107. Kiedy więc nadarza się okazja, wyprzedza go, ale jego "mocarna" niemiecka limuzyna ma wyraźny problem, aby szybko "łyknąć" małego "francuza". Zmuszony jest więc zajechać mu drogę, aby zdążyć wjechać na właściwy rozjazd.

Kierowca Peugeota musiał zahamować, aby uniknąć kolizji i zatrąbił. Tego było już za wiele dla dżentelmena z Mercedesa. Błyskawicznie wysiadł i dzielnie kopnął omijającego go Peugeota, a następnie ruszył w pościg.

Nie trwał on jednak długo - 107 zatrzymało się w tunelu, a klasa C w nie uderzyła. Kierowca Mercedesa szybko wyskoczył z auta, udzielił "ręcznej reprymendy" jadącemu Peugeotem, a następnie zabrał swoją tablicę rejestracyjną, która spadła na ulicę i odjechał.

A kierowca 107? Skorzystał z uprzejmości jadącego autem z kamerą, który wszystko nagrał i udał się z filmem na policję.

Reklama

Aktualizacja: Agresywny kierowca mercedesa sam zgłosił się na policję. To 24-letni mieszkaniec okolic Gdańska. Okazuje się,  że jeździł bez prawa jazdy. Stracił je za wcześniejsze liczne przewinienia na drodze.
Sprawa wkrótce trafi do sądu.

Kierowca Mercedesa pokazuje "kto tu rządzi"

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony