Kobieta jechała z... drzewem w silniku

Bardzo nietypowy przykład na to, jak bardzo beztrosko do jazdy samochodem potrafią podejść kobiety.

Zdjęcie

Lincoln z drzewem /
Lincoln z drzewem
/

Stereotypów i obiegowych opinii na temat tego, jak przedstawicielki płci pięknej radzą sobie za kierownicą, jest całe mnóstwo. I niemal wszystkie są negatywne.

Najwięcej z nich dotyczy chyba parkowania - z jakiegoś powodu białogłowy często mają problem z ocenieniem, w którą stronę pojedzie samochód w zależności od tego, jak skręcone są koła. Znamy również wiele przypadków "pomylenia" sobie gazu z hamulcem i uporczywego wciskania pedału przyspieszenia, aż do momentu, kiedy samochód nie zatrzyma się na ścianie jakiegoś budynku.

Reklama

Właśnie tego typu "pomyłka" mogła być przyczyną "zaparkowania" w drzewie Lincolna Town Car w wykonaniu 54-letniej kobiety. Nie byłoby to czymś bardzo zaskakującym, gdyby nie fakt, że... postanowiła ona kontynuować podróż. Jak to się stało, że udało jej się wyrwać drzewo i zabrać je ze sobą, pozostaje tajemnicą. Sprawczyni całego zamieszania, kiedy już została zatrzymana przez policję, okazała się być pijana. Nie potrafiła niestety wyjaśnić jak i kiedy udało jej się zabrać drzewo na przejażdżkę.

Zdjęcie

Lincoln i drzewo /
Lincoln i drzewo
/

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony