Królewskie miasto, królewskie dziury!

Droga Redakcjo! Przesyłam wam zdjęcie, które zrobiłem na przystanku MPK w Krakowie o nazwie "Narzymskiego".

Zdjęcie

  Autobusy podjeżdżające na przystanek wpadają kołami w dziurę i ochlapują skutecznie ludzi
  Autobusy podjeżdżające na przystanek wpadają kołami w dziurę i ochlapują skutecznie ludzi
Na przeciwko wiaty przystanku znajduje się bardzo głęboka dziura, która w deszczowe dni napełnia się wodą. Autobusy podjeżdżające na przystanek wpadają kołami w dziurę i ochlapują skutecznie ludzi czekających na przybycie autobusu.

Warto dodać, że ogólnie nawierzchnia asfaltowa w pobliżu tego przystanku jest w bardzo złym stanie. Niejednokrotnie samochody przejeżdżające w okolicach tego przystanku przecierają podwoziem o podłużne garby na jezdni.

Reklama

Przystanek "Narzymskiego" obsługuje 9 linii autobusowych, które dowożą pasażerów z różnych części Krakowa (Olsza, Prądnik, Mistrzejowice) w główne jego rejony.

Sam przystanek jest zlokalizowany w niedalekiej odległości od Ronda Mogilskiego, więc można pokusić się o stwierdzenie, że jest w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa.

Według mnie to wstyd, że nikt nie zadba o przynajmniej dostateczną jakość nawierzchni na przystankach MPK. Mówi się o Krakowie, że to królewskie miasto... dziury w jezdni jak widać są też iście królewskie...

Szkoda, że w "królewskim" mieście nie zadbano, żeby i drogi można było takim mianem określić. Pozdrawiam, Jarek z Krakowa.

Zobacz inne listy:

Potrafimy tylko krytykować

"Zapory czołgowe" na drogach

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony