Kuba Wojewódzki rozdaje samochody za darmo. Nie dajcie się oszukać!

Na Facebooku rosnącą popularnością cieszy się wpis rzekomego autorstwa Kuby Wojewódzkiego, który postanowił sprezentować fanom dwa swoje samochody - Lamborghini Aventador. Post zebrał już blisko 50 tysięcy polubień i 70 tysięcy udostępnień. Niestety, to oszustwo!

Zdjęcie

. /
.
/

"Mam zaszczyt przekazać wszystkim moim fanom świetną informację. W związku z Nowym Rokiem i zmianą samochodu wpadłem na ciekawy pomysł. Chciałbym uszczęśliwić dwie osoby z was nagradzając, je znakomitym samochodem - Lamborghini Aventador (oba widoczne na zdjęciu). Auto może wygrać każdy, kto weźmie udział w konkursie" - czytamy we wpisie, który podbija Facebooka.

Zasady konkursu są proste - wystarczy polubić stronę, udostępnić zdjęcie i w komentarzu pod nim wpisać swoje imię. Już blisko 70 tysięcy osób zdecydowało się wziąć udział w zabawie, udostępniając fotografię, na której Kuba Wojewódzki rzeczywiście pozuje z dwoma lamborghini. Niestety jednak, profil "Kuba Wojewósdki - Król TVNu" nie jest jego oficjalną stroną na Facebooku.

Wpis, na który dało się nabrać dziesiątki tysięcy internautów, to nic innego, jak sprytny sposób na stworzenie tzw. "farmy lajków". Gdy profil zdobędzie już - kosztem podszycia się pod Kubę Wojewódzkiego - dostateczną ilość polubień, jego właściciel najpewniej zdecyduje się sprzedać stronę, zarabiając na tym niemałe pieniądze.

Fałszywą stronę Wojewódzkiego lubi już bowiem blisko 70 tysięcy osób, a na Allegro na fanpage’ach o podobnej ilości polubieni można zarobić ponad 10 tysięcy złotych!

Przestrzeżcie zatem znajomych i koniecznie udostępnijcie tę wiadomość.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony