Kup sobie samochód Batmana!

Chcesz mieć samochód, jakiego zazdrościć ci będą wszystkie siedmiolatki świata? Zapomnij o ferrari. Zapomnij o lamborghini.

Zdjęcie

Kliknij
/
Teraz masz szansę kupić coś naprawdę oryginalnego. Na jednym z portali aukcyjnych pojawiło się niedawno ogłoszenie, które powinno zainteresować zwłaszcza fanów dobrego kina. Otóż za kwotę 110 tys. dolarów można stać się posiadaczem najprawdziwszego batmobila!

Zdjęcie

Kliknij
/
Nie jest to wcale żadna podróbka. To ostatni z pięciu egzemplarzy tego wozu zbudowanych specjalnie na potrzeby filmu "Batman" z Michael Keatonem w roli głównej. Samochód zbudowany został z wykorzystaniem podzespołów chevroleta. Jego serce to 350 konny V8. Jak przystało na samochód rodem z USA, moc przenoszona jest na tylne koła za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów.

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/
Ciekawostką jest fakt, że auto nie posiada drzwi. By wejść do środka należy odsunąć osłonę kokpitu podobnie, która przypomina te znane z myśliwców. Dokładnie tak, jak działo się to na filmie.

Jeżeli chcecie mieć ten unikatowy pojazd na własność lepiej się pospieszcie. Aukcja kończy się już za kilkanaście godzin...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony