Maybachem po buraki!

Samochody ze stajni Maybacha dorobiły się już opinii najdroższych na świecie maszyn do transportowania buraków, tym razem jednak, prócz ich przewożenia, będzie można również w buraki... wjechać!

Zdjęcie

Co będzie następne? Może kombi?
/poboczem.pl
Zarząd niemieckiej firmy, która przynajmniej teoretycznie, zagrozić miała pozycji Rolls Royce'a rozważa właśnie możliwość wprowadzenia do produkcji SUVa. Być może pseudo-terenowe właściwości ucieszyłyby by zmuszonego do jazdy po polskich drogach ojca Ryzyka, ale jest raczej mało prawdopodobne, by jakiś arabski szejk chciałby być wożony terenówką.

Jakiś czas temu wspominano również o planach zbudowania przez Maybacha usportowionej limuzyny z nadwoziem coupe. Ciekawe, co jeszcze zrodzi się w głowach niemieckich konstruktorów? Rodzinny van, pick-up, a może kombi dla zamożnych hydraulików? Widać, że wskrzeszona ogromnym nakładem sił i środków marka ledwo wiąże koniec z końcem.

Reklama

Z nieukrywana satysfakcją musimy stwierdzić, że wcale nas to nie martwi. Prestiżu nie można stworzyć na zawołanie, na niego trzeba sobie przecież zapracować, latami. Zresztą, czy widzieliście kiedyś terenowego Rolls Royce'a?...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony