Najgłupszy urzędnik przez losowanie

Chociaż od zmian ustrojowych minęło już sporo czasu, podobno wciąż są jeszcze w Polsce miejscowości, w których najgłupszego urzędnika śmiało wybrać można przez losowanie.

Zdjęcie

Kliknij
/
W naszej serwisowej galerii zgromadziliśmy wiele przykładów bezmyślności ludzi odpowiedzialnych za oznakowanie czy projekty dróg. Drzewa rosnące na środku jezdni, czy wzajemnie wykluczające się znaki to u nas codzienność.

Jak powszechnie wiadomo urzędnik często pełni w Polsce rolę, jaka w Indiach zarezerwowana jest dla chodzącej wołowiny i jest przy tym nieomylny. A petent? Jest od tego, by w przerwach między przerwami w posiłkach pracownik urzędu miał z kim zamienić kilka słów...

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/
Zdjęcia załączone do tekstu pochodzą z Gdańska. Ukazują one parking, który śmiało zaliczyć można do grona najdziwniejszych parkingów świata. Dlaczego? Otóż dlatego, że nie można na nim parkować... Pewnie nie przeszkadzało by to nikomu, wręcz można by potraktować to jako dobry dowcip, gdyby nie fakt że projektanci ulicy Wodnika przeznaczyli dla 24 mieszkań aż 9 miejsc postojowych, natomiast dyrektor Zarządu dróg i Zieleni Mieczysław Kotłowski uznał to za rozrzutność i ogrodził miejsce na którym mogłoby się zmieścić około 2,5 samochodu...

Bezpośrednią przyczyną postawienia słupków (pierwotnie zajmowały one jedno miejsce, obecnie już ponad dwa) jest zła widoczność przy wyjeździe z ulicy Cefeusza. Jak widać widoczność ta jest również ograniczona przez kolejno zaparkowane samochody tak więc w najbliższej przyszłości mieszkańcy mogą się spodziewać kolejnych zagarnięć miejsc parkingowych na rzecz niczym nie skrępowanej przestrzeni.

Zdjęcie

Kliknij
/
Pan dyrektor Kotłowski podobno słyszał o nowoczesnym wynalazku zwanym lustrem, jednakże jego doświadczenie i wiedza teoretyczna pozwoliła arbitralnie stwierdzić iż lustro nie będzie w stanie zapewnić odpowiedniej widoczności.

Problem miejsc parkingowych dla bloku przy ulicy Wodnika trwa już 1,5 roku. Wszelkie monity ze strony spółdzielni i mieszkańców na uregulowanie tego problemu są odrzucane. Nie mniej jednak jakiekolwiek błędy w parkowaniu są szybko zauważane, a odpowiednie służby są szybko o nich informowane...

***

Jeżeli i Ty masz ciekawą "motoryzacyjną" fotkę (tylko swojego autorstwa!) przyślij ją nam. Wystarczy kliknąć TUTAJ. A TUTAJ zobaczysz wszystkie zdjęcia z pobocza!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony