Najszybsza reklama świata!

Z punktu widzenia pracodawcy kryzys to prawdziwy uśmiech losu. Chociaż w Polsce wciąż notujemy wzrost gospodarczy, rozdmuchane przez media słowo z miejsca zamyka drogę do wszelkich premii i podwyżek.

Zdjęcie

Bugatti veyron
/
Pozwala też zdyscyplinować chojraków, którzy przy zarobkach o połowę mniejszych, niż "scojal" w Niemczech, harują po 12 godzin dziennie i wciąż marudzą. Premia? Podwyżka? Ciesz się, chłopie, że masz pracę. Przecież mamy kryzys! Skoro jednak przeciętne pensje w Polsce wahają się gdzieś pomiędzy "ubóstwem" a "skrajną nędzą" trzeba się zastanowić, co dzieje się z pieniędzmi, które właściciele firm oszczędzają na pracownikach.

Jaguar w prezencie!

Na światowych rynkach kryzys w pełni. Banki zaostrzają kryteria przyznawania kredytów w zamian rozpaczliwie szukając gotówki. czytaj więcej

Ponieważ giełda jest dziś bardziej rozchwiana, niż samolot Aerofłotu w dniu imienin pilota, właściciele firm zaoszczędzone środki muszą w coś zainwestować. Żeby wymigać się od wielbiącego obywateli urzędu skarbowego, najlepiej będzie pójść w koszty. Wystarczy np. kupić do firmy jakieś niezłe auto i odpisać VAT. Ale jakie? Wertując ogłoszenia udało nam się trafić na prawdziwy rodzynek!(zobacz ogłoszenie).

Reklama

Samochód - nie. Seks - tak!

Kryzys gospodarczy w Stanach Zjednoczonych dotyka kolejne branże. czytaj więcej

Już za 8 094 900 (tak, ilość zer po cyfrze 8 wcale nam się nie pomyliła) możemy sobie zafundować jedną z najszybszych mobilnych reklam firmy na świecie. Do dyspozycji będziemy mieć napęd na cztery koła i potężny silnik o mocy 1001 KM - nasz nowy firmowy wóz nazywać się będzie bugatti veyron. Do ceny należy oczywiście doliczyć 22% VAT. Problematycznym może się jedynie okazać uzyskanie homologacji ciężarowej, która upoważniałaby do odpisu podatku, ale jak pokazuje wieloletnia praktyka, w Polsce nie takie auta jeździły już jako ciężarówki...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony