Niebezpieczny seks w samochodzie...

Dla wielu nastolatków samochód jest jedynym miejscem, w którym pozwolić mogą sobie na chwile miłosnych uniesień.

Zdjęcie

   
   
Wielu z nich nie rezygnuje z tego typu przygód również w późniejszym wieku. Niestety, chwila zapomnienia w aucie może się skończyć bardzo źle...

Zobacz również:

Bezpieczny seks kojarzy się głównie z antykoncepcją. Okazuje się jednak, że kochając się w samochodzie jesteśmy narażeni na zdecydowanie większe zagrożenie niż niechciana ciąża. Przekonał się o tym 57-letni mieszkaniec obwodu wołgogradzkiego w Rosji, który po schadzce z kochanką konał w swoim aucie przez dwa dni!

Reklama

Jak donosi lokalna prasa, mężczyzna i jego kochanka postanowili oddać się miłosnym igraszkom na tylnym siedzeniu samochodu. Kobieta wkrótce poczuła się źle i gwałtownie odepchnęła mężczyznę tak, że uderzył on głową o klamkę. Kobieta nie wiedziała, że jej kochanek cierpiał na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Nie wytrzymały one uderzenia o drzwi i zostały przerwane.

Zobacz również:

  • Od kiedy rynek zalała fala używanych samochodów z zachodu większość z nich zapuściła korzenie w komisach. Stopniowo ulegając biodegradacji z nadzieją czekają na nowego właściciela. więcej

Kochanka, w ataku paniki uciekła z samochodu. Ciało mężczyzny, z opuszczonymi spodniami, znaleziono dopiero dwa dni później w bezpośrednim sąsiedztwie auta. Ze wstępnych oględzin lekarskich wynika, że śmierć nastąpiła w wyniku skręcenia karku, ale agonia trwać mogła nawet dwie doby.

Kobiecie najprawdopodobniej postawiony zostanie zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony