Nieustraszony dostawca pizzy

Od kilku dni w sieci krąży nagranie "nieustraszonego dostawcy pizzy", który bohatersko przemierza zalane ulice, by dowieźć na czas nienaruszone zamówienie. Internauci podziwiają jego poświęcenie - i słusznie!

Zdjęcie

To nie amfibia! /
To nie amfibia!
/

Często słyszy się o tym, że dostawcy nie zawsze szanują przesyłki czy jedzenie, które dowożą do adresatów. Tego nie można powiedzieć o tym 20-latku z Pomorza, który nie patrząc na warunki pogodowe, dostarczył pizzę do klienta przedzierając się skuterem przez zalane ulice.

W ubiegły piątek przez Trójmiasto przeszły ulewne deszcze, których skutkiem były podtopienia. Mimo niesprzyjających warunków - Michał Smeja dzielnie pracowała rozwożąc ludziom upragniony posiłek. Na stronie Meteo Pomorze pojawiło się nagranie, na którym widzimy jak dostawca radził sobie z przeciwnościami losu.

Reklama

W rozmowie z wp.pl, 20-latek przyznał, że pizza została dowieziona cała i sucha, jednak sam Smeja był kompletnie przemoczony. Dodał również, że nie traktował swoich wyczynów za coś nadzwyczajnego i jest zaskoczony reakcją internautów: "Nie miałem jednak pojęcia, że skończy się to taką popularnością filmiku w Internecie".

(RMF Maxx)

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony