Nigdy nie zadzieraj z rosyjskimi siłaczkami

Czasami o bardzo nietypowych sytuacjach mówi się "takie rzeczy tylko w Rosji". Ta historia zasługuje na takie określenie, jak mało która.

Zdjęcie

Rosyjska siłaczka z dziecinną łatwością podniosła mężczyznę i wrzuciła do bagażnika /
Rosyjska siłaczka z dziecinną łatwością podniosła mężczyznę i wrzuciła do bagażnika
/

Jeden kierowca "podpadł" drugiemu podczas manewrowania na parkingu - co może się stać? Zatrąbienie, może jakiś nieprzyzwoity gest wykonany w stroną adwersarza. W najgorszym wypadku pyskówka przez okno. "Nieporozumienia" parkingowe zwykle bywają zbyt błahe, żeby dochodziło do rękoczynów.

Tutaj mamy jednak zgoła inną sytuację - po szybkiej wymianie zdań, kobieta jadąca Nissanem Notem wysiada, otwiera drzwi Hondy i... jednym ruchem wyciąga z niej kierowcę, którego z zaskakującą łatwością zarzuca sobie na plecy! Szybkim krokiem wraca do swojego samochodu i wrzuca nieszczęśnika do bagażnika, po czym odjeżdża.

Zajście zaskakujące, nawet jak na Rosję. Miało ono miejsce w Irkucku, a kobieta, której lepiej nie wchodzić w drogę, to Oksana Kosheleva - najlepsza siłaczka Syberii. Na końcu poniższego materiału możecie zobaczyć jak przymierza się do pociągnięcia tramwaju, ważącego 16,5 tony.

Kobieta wyjaśniła później, że przyczyną całego konfliktu była zabawa mężczyzny w zawracanie na ręcznym na parkingu. Jeden z takich manewrów miał on wykonać niebezpiecznie blisko samochodu Koshelevy, co ją zdenerwowało. Twierdzi, że z auta wysiadła, aby usłyszeć co mężczyzna do niej mówi, a że najwyraźniej chciał z nią dyskutować, że przecież nic złego nie zrobił, mocno ją to zdenerwowało. Broniła się jednak mówiąc, że nie miała złych zamiarów - mężczyznę zna z siłowni, na którą oboje chodzą. Zamierzała jedynie go nastraszyć i zatrzymała się dosłownie po przejechaniu 100 metrów.

Reklama

Nigdy nie zadzieraj z rosyjskimi siłaczkami

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony