Nowa broń ekologów!

Chociaż samochody w Polsce emitują zaledwie 10,64% wszystkich gazów cieplarnianych - dla przykładu przemysł energetyczny wysyła do atmosfery aż 57,06% - to właśnie kierowcy muszą użerać się z bojowo nastawionymi fanami przyrody.

Zdjęcie

/
Mało który ekoterrorysta przywiązuje się do kominów elektrowni, ale blokowanie dróg i okupowanie lasów przeznaczonych na autostrady i obwodnice to u nas codzienność. Wmanipulowani w ogromny biznes ekolodzy grają na nerwach dużej części światowego społeczeństwa i nie są w swojej walce osamotnieni.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Na zdjęciu jakie przysłał nam jeden z czytelników widać, że zaczęli się już nawet zbroić. Póki co, w ekologiczną kawalerię pancerną... Na szczęście, w polskich warunkach nie mamy się czego obawiać. Rodzimy odpowiednik słonia - żubr - już od dłuższego czasu jest pod ochroną i wykorzystywanie go do taranowania samochodów na pewno zainteresowałoby prokuraturę. Dzięki ekologom.

Reklama

Nasze obawy budzą jednak licznie występujące na zalesionych terenach wokół Żagania, Żar i Świętoszowa bojowo nastawione leopardy...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony