Nowa wersja poboczem.pl

Zapraszamy na poboczem.pl. To pierwszy serwis internetowy dokumentujący polską drogową paranoję. Współtwórz go razem z nami.

Zobacz na filmie, co potrafi Poboczem.pl!

Zdjęcie

Na poboczu...

Nowe Poboczem w Twoich rękach!

Reklama

W nowym Poboczem dajemy ci o wiele więcej samodzielności. Teraz możesz założyć sobie konto (ze ślicznym awatarem i wszystkimi bajerami) i współtworzyć serwis! Za dodawanie treści zbierasz punkty, a Twoje zdjęcia "pojedynkują się" z fotkami innych użytkowników!

Co możesz robić?

Między innymi dodawać zdjęcia, filmy, proponować tematy... Wszystko o wiele prościej, niż dotąd. Szybko i wygodnie współtworzysz serwis, tworząc dzięki temu społeczność fanów motoryzacji.

Handlarz chciał ci "wcisnąć" złom? Straciłeś dwa dni urlopu w wydziale komunikacji i odesłano cię z kwitkiem?

Napisz do nas! Jesteśmy po to, by tępić polskie samochodowe patologie! Najciekawsze sprawy na pewno pojawią się na łamach naszego serwisu.

Zrobiłeś niecodzienne zdjęcie i chcesz się nim pochwalić? Nakręciłeś ciekawy filmik i nie wiesz co z nim zrobić? Załóż swój profil na POBOCZU i pokaż swą twórczość całemu światu! Chcesz pokazać zdjęcie dziury na jezdni, która wkurza cię co rano w drodze do pracy? Nie ma sprawy!

A może udało ci się nakręcić niedzielnego kierowcę, utrudniającego ruch? Wrzuć wideo na Poboczem!

Całkowitą nowością jest… Agrotuning. Możesz tam dodawać fotki tzw. "wiejskiego tuningu", które walczą między sobą o miano najbardziej obciachowo odpicowanej bryki :)

Zapraszamy do testów!

To co widzisz to wersja beta. Jeżeli znajdziesz błędy na nowym Poboczu (a mamy nadzieję, że nie), napisz do nas. - Wystarczy kliknąć TUTAJ!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Autor:

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony