Nowe cabrio od Lancii

Lancia, do niedawna symbol włoskiego stylu, klasy a także ikona sportów rajdowych, od kilka lat wyraźnie miota się w poszukiwaniu dla siebie miejsca. Po tym, jak elegancką i wysmakowaną kappę zastąpiła zaprojektowana przez Amerykanina thesis, udział w rynku produktów tej marki z marginalnego stał się niemal zerowy.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Ostatnio jednak, we włoskim bucie coś drgnęło. Odświeżono logo i uznano, że ratunkiem na chude czasy ma być najnowsze wcielenie delty, która , miejmy nadzieje, wejdzie do produkcji już niebawem. Póki co, firma zaprezentowała jednak zupełnie nowy pojazd.

Zaprojektowane przez włoskich stylistów najnowsze dziecko spod znaku Lancii ma otwarte nadwozie i świetnie sprawdza się w ciasnych, wąskich uliczkach. Pojazd wykonany jest z włókien węglowych, i co zapewne przypadnie do gustu tuningowcom, ma aluminiowe felgi w rozmiarze - uwaga - 26 cali!

Reklama

Zdjęcie

Nowa lancia / Kliknij
/poboczem.pl
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że nowa lancia waży 10,9 kg, ma dwa koła, i napędzana jest siłą ludzkich mięśni...

Z pełnym przekonaniem, jako pierwsi na świecie informujemy, że model ten na pewno nie będzie dostępny w wersji integrale...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony