Ostro o motocyklistach

Wtorek, 3 sierpnia 2010 (18:02)

Redakcjo. Poniżej film, jaki motocykliści, a raczej pseudo motocykliści umieścili w sieci (*).

Zdjęcie

  "Jak ich nazwać? Samobójcami? A może zabójcami?"
  "Jak ich nazwać? Samobójcami? A może zabójcami?"
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Motocyklistów uważam za:

  • 20%
  • 12%
  • 63%
  • 5%
głosów: 33044
Nie wiem jak tych ludzi, którzy na ulicach polskich miast zachowują się jak kretyni nazwać. Samobójcami? A może zabójcami? Bo w każdej chwili mogą przecież stracić kontrolę nad swoja maszyną. I zabić przypadkowego kierowcę, przechodnia...

Jak wszystkim wiadomo, większość tych niezbyt rozwiniętych intelektualnie "karków" swoimi podpisami maskuje pewne fizjologiczne ułomności, ale bez przesady… Przecież takich idiotów trzeba konsekwentnie ścigać, karać mandatami, zabierać dożywotnio prawo jazdy! Właściwym miejscem na takie głupawe popisy jest tylko i wyłącznie cyrk!

Reklama

Wiem, że policji trudno "namierzyć" tych pseudo motocyklistów. Są bowiem tchórzami, więc jeżdżą tak tylko wieczorami i nocami, a na dodatek z podgiętymi tablicami rejestracyjnymi. Ale mam nadzieje, że kiedyś ta plaga polskich dróg i ulic zniknie. Nie liczę, że oni zmądrzeją. Na to chyba nie ma szans. Liczę, że zostaną wyłapani co do jednego i zabrane zostaną im prawa jazdy a motocykle zezłomowane.

Z poważaniem Marlena Mirakowska (Kraków)

(*) - list do redakcji.

Czekamy na reakcję na publikację tego listu. Chętnie zamieścimy rzeczowe argumenty "przeciwnej" strony, czyli motocyklistów, którzy w cytowanym liście zostali tak ostro potraktowani.

Zobacz również:

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Autor: