Pijane 179 skończyło w błocie

Wprawdzie podróż po polskich drogach od lat zapewnia kierowcom emocje porównywalne jedynie z rajdami przeprawowymi, jednak nawierzchnia, jaką widzicie na zamieszczonych do tekstu zdjęciach wydaje się nieco zbyt dziurawa, nawet jak na nasze standardy.

Zdjęcie

Scania w polu
/RMF
Tak czy inaczej, scena, jaką na warszawskim Ursynowie uchwycił swoim aparatem fotograficznym reporter RMF.FM mogła się rozegrać wyłącznie w naszym kraju. Tym razem jednak winna całego zamieszania nie była wcale droga. Ta tutaj, to zwykła gruntowa "przecinka" nieopodal lasu Kabackiego. Jak można się domyśleć, w dumnej stolicy, trakt tego typu nie służy raczej jako główna arteria komunikacyjna, a już na pewno nie jest odpowiednim miejscem dla wartej kilkaset tysięcy złotych scanii komunikacji miejskiej. Co więc robi tutaj zakopany po osie w błocie autobus linii 179?

Zdjęcie

Scania w polu
/RMF
Jedna ze sprawdzanych właśnie przez policję hipotez głosi, że kierowca autobusu chciał najprawdopodobniej skrócić sobie trasę i zdecydował się wjechać na drogę gruntową. Niestety, po około 100 metrach lód pokrywający drogę pękł i autobus zanurzył się po osie w błocie.

Reklama

Co pchnęło kierowcę do tego, by wjechać autobusem w polną drogę? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w podjęciu tej oryginalnej decyzji pomogły zapewne dwa promile alkoholu, które kierowca autobusu miał we krwi…

Więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Autor:

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony