Podjechał pod salon osłami!

Jeżeli Chiny wciąż kojarzą się wam z plastikową "tandetą" jesteście w błędzie. Najprężniej rozwijająca się gospodarka świata prze do przodu, Państwo Środka, z wynikiem 670 tys. zajmuje już trzecie miejsce (za USA i Japonią) pod względem liczby milionerów.

Zdjęcie

   
   

Zobacz również:

Otwarcie się na nowoczesne technologie sprawia, że jakość życia szybko się poprawia. Wielu Chińczyków stać już nie tylko na pralkę czy lodówkę, ale też na drogie samochody prestiżowych marek. Wbrew pozorom, są oni również bardzo wymagający, co sprawia wiele kłopotów tamtejszym dealerom.

Reklama

Niedawno informowaliśmy o pewnym chińskim milionerze, który zawiedziony jakością swojego lamborghini wynajął robotników, by przed siedzibą dealera zniszczyli jego pojazd przy pomocy ogromnych młotów.

Pomysłowość zawiedzionych chińskich klientów na tym się jednak nie kończy. Pewien niezadowolony właściciel nowego range rovera wprawił ostatnio w osłupienie dealera, gdy przed salon, jego ekskluzywny pojazd zaholowała para wynajętych osłów.

Chińczyk, który zapłacił za samochód ponad 300 tys. dolarów, łagodnie mówiąc, nie był zbyt zadowolony z jego jakości. Po zakupie w 2010 roki, w krótkim czasie auto aż sześć razy odmawiało posłuszeństwa. W końcu dealer zdecydował się nawet na wymianę jednostki napędowej. Gdy i to nie pomogło, i pojazd zepsuł się po raz siódmy, sfrustrowany właściciel miał już dość. Postanowił w spektakularny sposób zwrócić auto przedstawicielowi Range Rovera i zażądał zwrotu pieniędzy.

Trzeba przyznać, że pomysłowość Chińczyków wydaje się nie znać granic. Chińskie media nie podały, czy dealer zdecydował się przyjąć samochód. Ciekawe czy znajdzie się jeszcze jeden osioł, który będzie chciał je odkupić...?

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony