Policja nadal bimba sobie z przepisów. Oto kolejny przykład

To już się robi naprawdę nudne... To znaczy byłoby nudne, gdyby nie było oburzające. Oto kolejny przykład nonszalanckiego łamania przepisów ruchu drogowego przez tych, którzy zostali powołani do egzekwowania ich przestrzegania.

Zdjęcie

. /
.
/

Zdjęcia  nadesłał nam jeden z Czytelników. Jak pisze, zostało wykonane 30 grudnia w miejscowości Karlino, przy lokalnym posterunku policji.

Zdjęcie

. /
.
/

Zdjęcie

. /
.
/

Jak informuje autor fotografii, zaparkowany na miejscu dla osób niepełnosprawnych radiowóz jest pojazdem Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Jest też ponoć świadek, który "twierdzi jednoznacznie", że za kierownicą tego samochodu siedział osobiście naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego wspomnianej jednostki.

Reklama

Oczywiście zwrócimy się do odpowiednich służb z prośbą o wyjaśnienie powyższej sytuacji. I nie przyjmiemy do wiadomości tłumaczenia, że radiowóz stanął na wydzielonym i wyraźnie oznakowanym miejscu tylko na chwilę, było to niezbędne w związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi, a poza tym działo się to na terenie należącym do policji, więc sprawa ma charakter "wewnętrzny" i niepotrzebnie się czepiamy. 

Jakiś czas temu administrator strony "Sfotografuj policjanta" przysłał do naszej redakcji zdjęcia policyjnego radiowozu z Lubartowa zaparkowanego na miejscu do osób niepełnosprawnych. CZYTAJ TUTAJ


Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony