Policjanci uratowali nieodpowiedzialnego jeża

Tylko szybka i zdecydowana akcja funkcjonariuszy pomogła uniknąć tragedii, od której było dosłownie o krok.

Zdjęcie

Nieodpowiedzialne zachowanie jeża mogło mieć tragiczne skutki /Policja
Nieodpowiedzialne zachowanie jeża mogło mieć tragiczne skutki
/Policja

W nocy 24 kwietnia 2017 roku grudziądzcy policjanci dostrzegli jeża, który poruszał się po drodze, najwyraźniej za nic mając sobie elementarne zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bez zastanowienia, rozpoczęli oni interwencję.Reklama

W toku dochodzenia, policjanci ujawnili, iż jeż od pewnego już czasu zakłócał płynność ruchu, poprzez chaotyczne dreptanie środkiem ulicy. Sympatyczny skądinąd zwierzak, czasami wchodził wręcz pod nadjeżdżające samochody.

Na szczęście skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie jeża nie skończyło się tragicznie i żaden z kierowców go nie przejechał. Od dalszych nieszczęść uchronili go czujni policjanci, którzy ujawnili, iż zwierzak poruszał się z plastikowym kubkiem na głowie, którego najwyraźniej nie potrafił sobie zdjąć. Funkcjonariusze postanowili potraktować to jako okoliczność łagodzącą i po zdjęciu z głowy jeża wspomnianego kubka, odeskortowali go na pobocze, udzielając jedynie słownego upomnienia. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie to dla niego nauczka, którą zapamięta na długo.

Nieodpowiedzialny jeż chodził po ulicy /Policja

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony