Pomóżcie ustalić idiotę na filmie

Sposobów na dobrowolną śmierć jest kilka. Można rzucić się z mostu, przedawkować laksigen, czy pójść na derby Krakowa z szalikiem Legii.

Zdjęcie

/
Być może żaden z nich nie jest zbyt mądry, ale zapewnia delikwentowi podróż w jedną stronę, bez narażania osób trzecich. Z naszych codziennych obserwacji wynika jednak, że większość samobójców w swoją ostatnią drogę wyrusza samochodem, często - niczym faraonowie - zabierając ze sobą najbliższych.

Planujesz samobójstwo? Przeczytaj to...

Możesz znaleźć mocną gałąź w lesie, skoczyć z mostu do rzeki, łyknąć garść tabletek... Banalne to i, nie ukrywajmy, nieprzyjemne. czytaj więcej

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że powiedzenie "prędkość zabija" jest w naszych czasach mocno "wyświechtane". Nikt w redakcji nie jest święty, bez bicia przyznajemy się do łamania niektórych - bzdurnych naszym zdaniem przepisów. Są wśród nich również ograniczenia prędkości - jeśli na dwupasmowej obwodnicy w pół roku po zakończeniu remontu wciąż wisi "czterdziestka", mało kto zdejmie w tym miejscu nogę z gazu.

Reklama

Czym innym jest jednak szybka jazda przystosowanym do takich prędkości samochodem po niemieckiej autostradzie, a czym innym sprawdzanie osiągów tego auta na wiejskiej, uczęszczanej przez autochtonów drodze. Filmik, jaki podesłał nam jeden z czytelników trudno skomentować w taki sposób, by nie urazić nie tylko kierowcy, ale również przywiązanych do czystości języka polskiego czytelników.

Jeśli ktoś wie, gdzie powstała ta polska "superprodukcja" i kto odgrywa w niej główną rolę, prosimy o kontakt z redakcją. Jeśli nie policja, być może, pomocni okażą sie lekarze?

Wypadki na zdjęciach

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony