Przerażający wypadek. Chciał uratować dziecko

Dziecko wybiegające na jezdnię wprost pod koła rozpędzonego samochodu to koszmar każdego rodzica. Niestety, życie potrafi pisać dramatyczne scenariusze...

Zdjęcie

Ojciec próbował powstrzymać dziecko przed wpadnięciem pod samochód /
Ojciec próbował powstrzymać dziecko przed wpadnięciem pod samochód
/

Czasami kilka sekund nieuwagi prowadzić może do tragedii. Prezentowany poniżej film publikujemy ku przestrodze. Do zarejestrowanego na nim zdarzenia doszło na Ukrainie. Wg doniesień mediów, matka dziecka przyszła z nim do sklepu. Zajęta rozmową, nie zauważyła, że 4-latek przymierza się do przebiegnięcia ruchliwej drogi. Zobaczył to natomiast sprzedawca, który bez chwili wahania ruszył za dzieckiem.

Finał widzimy na filmie. Na szczęście cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. I dziecko i bohaterski mężczyzna trafili do szpitala, ale nie stało im się nic poważnego. U dziecka zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu. Mężczyzna został tylko potłuczony.

Reklama

- Zareagowałem instynktownie. Nie myślałem o konsekwencjach, ale nie mogłem dziecka zostawić samemu sobie - powiedział ukraińskim mediom bohater, zidentyfikowany jako 30-letni Iwan. - Nie mam pretensji do kierowcy, w tej sytuacji nie mógł nic zrobić.

Dziecko wchodzi na jezdnię, i bohaterski czyn pieszego /poboczem.pl

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony