Przez rozporek do serca

Sobota, 29 sierpnia 2009 (20:15)

Są tylko dwie drogi do serca mężczyzny. Jedna prowadzi przez żołądek, druga - podobno skuteczniejsza - przez rozporek... Okazuje się jednak, że aby umówić się z facetem na randkę nie wystarczy już seksowna sylwetka czy imponujące umiejętności kucharskie.

Zdjęcie

Megane Fox /internet /
Megane Fox
/internet /
Wielu samców zwraca też uwagę na to, czy przyszła partnerka (lub partner, o tym dalej...) podziela ich zainteresowania.

Taki wniosek można przynajmniej wysnuć z ankiety, jaką przeprowadził jeden z angielskich portali aukcyjnych. Zapytano brytyjskich mężczyzn, z kim najchętniej umówiliby się na randkę. Wyniki są bardziej, niż interesujące.

Reklama

Na wstępie pragniemy uspokoić nieco wszystkie panie. Seksapil i wdzięk wciąż są wysoko cenione. Na pierwszym miejscu znalazła się słynąca ze swej urody Megane Fox. Drugie miejsce przypadło jednej z wschodzących gwiazdeczek brytyjskiej telewizji Cheryl Cole, znanej głównie z programu Factor X w którym grała kelnerkę, napaści (na tle rasistowskim) na jedną z sprzątaczek w pewnym nocnym klubie oraz małżeństwa z piłkarzem Ashley Cole'm, który notorycznie ją zdradza. Trzecia na liście jest Angelina Jolie, czwarta - Katie Price - angielska odpowiedniczka Pameli Anderson, tyle tylko, że dużo młodsza i z dużo większymi implantami...

Zdjęcie

Ekipa Top Gear /internet /
Ekipa Top Gear
/internet /
Największym zaskoczeniem jest jednak miejsce piąte. Nie okupuje go żadna seksbomba, piosenkarka czy wschodząca gwiazda reality show. Zajmuje je - uwaga - ekipa prezenterów programu Top Gear! Co ciekawe, w podobnej ankiecie przeprowadzonej 4 lata temu 25% brytyjskich mężczyzn przyznało, że na fotelu pasażera swojego samochodu najchętniej widzieliby Clarksona, jedynie 17 % chciało, by była to Angelina Jolie...

Wygląda więc na to, że obiegowa opinia mówiąca o tym, że "facet to świnia" mija się z prawdą. Wbrew pozorom, większość z nas, zamiast trwonić czas na uganianie się za panienkami i ściąganie niemieckiego porno z internetu, lubi sobie po prostu pogadać przy piwie z kimś zabawnym.

(PR)

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl
Autor: