Pudzian w lambo...

Mariusz Pudzianowski znany jest z zamiłowania do motoryzacji.

Zdjęcie

fot. Bartosz Krupa / kliknij
W swojej prywatnej kolekcji oprócz hummera H2 ma też jeepa grand cherokee i mercedesa klasy S. Ten ostatni przysparza mu jednak pewnych problemów. Już raz dostał przez niego 20 pkt karnych i uszczuplił kieszeń o 1000 zł, gdy jadąc, jak twierdzi, zgodnie z przepisami nie zatrzymał się do kontroli. Podobno nie był pewny, czy nie jest to przypadkiem próba kradzieży.

Zdjęcie

fot. Rafał Meszka
Okazuje się jednak, że obawy takie nie były wcale bezpodstawne. W styczniu ubiegłego roku, pechowy mercedes "wyparował" z przydomowej posesji. Nasz bohater nie dał jednak za wygraną. Wykonał parę telefonów, w sprawę włączyła się też policja. Stróże prawa nie zdążyli się jednak wykazać. Gdy tylko złodzieje dowiedzieli się z jaką gwiazdą tańczą, sami odstawili samochód.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że pechowy mercedes przestanie w końcu szarpać nerwy naszego mistrza. Od pewnego czasu Pudzian dosiada bowiem zdecydowanie szybsze i bardziej rzucające się w oczy auto. Kosztem ok. 1,5 miliona złotych Mariusz Pudzianowski stał się właścicielem lamborghini LP640 roadster. Kanarkowe lambo przyspiesza do setki w czasie 3,4 sekundy i potrafi rozpędzić się do 330 km/h.

Zdjęcie

Kliknij
/
O tym, że jest to auto dla prawdziwych twardzieli niech świadczy fakt, że z zamkniętym dachem można podróżować co najwyżej do prędkości 170 km/h. Później brezentowy dach zamienia się w spadochron i przestaje być integralną częścią samochodu...

Jako motoryzacyjni zapaleńcy gratulujemy spełnienia marzeń. Nie możemy jedynie pojąć jakim cudem człowiek postury Pudziana mieści w ciasnych, kubełkowych fotelach tego dwuosobowego roadstera. Naprawdę, chcielibyśmy to zobaczyć.

Podsumowując wypadało by zaznaczyć, że sprawdzone powiedzenie "Polak potrafi" po raz kolejny okazało się prawdą. Wszak nasz mistrz to jeden z niewielu ludzi na świecie, którzy fizyczną pracą dorobili się labmo!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony