Rosjanin narzeka na to jak jeżdżą Polacy?

Czwartek, 5 listopada 2015 (15:10)

Wypadek spowodowany przez nieuważnego Rosjanina, czy domniemanego Polaka, który wyegzekwował swoje pierwszeństwo?

Zdjęcie

Kierowca Opla Astry wyraźnie zdenerwował prowadzącego auto z kamerą /
Kierowca Opla Astry wyraźnie zdenerwował prowadzącego auto z kamerą
/
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Kto według ciebie ponosi odpowiedzialność za ten wypadek?

  • 84%
  • 16%
głosów: 459

Wyprzedzanie tira może być bardzo niebezpieczne. Zwłaszcza, jeżeli uczestnikowi ruchu zabraknie wyobraźni i przeceni on swoje możliwości.Tak, jak to miało miejsce na poniższym nagraniu.

Prowadzący samochód, w którym zamontowana jest kamera, najwyraźniej nie spojrzał w lusterko i nie zauważył, że jest wyprzedzany przez inny samochód. Sytuacja nie jest jednoznaczna, ale wygląda na to, że Opel Astra już jechał, zapewne z dużą prędkością, lewym pasem, zanim autor filmu zdecydował się na wyprzedzenie tira. Dlatego też kierowca Opla postanowił wyegzekwować swoje pierwszeństwo i zamiast zahamować, zjechał na lewe pobocze.

Reklama

Rosjanin rejestrujący całe zdarzenie najwyraźniej poirytował się tą sytuacją i postanowił kontynuować manewr wyprzedzania, bez upewnienia się, czy nadal można go bezpiecznie wykonać. Efekt tego błędu, możecie zobaczyć poniżej.

Ciekawostką jest fakt, że autor nagrania narzeka na Polaków - czyżby Astra miała polskie blachy? Ze względu na słabą jakość filmu trudno to zweryfikować.

Rosjanin narzeka na... Polaków? Ma rację? /poboczem.pl

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl