Samochód MacGyvera?

Stęskniliście się za kolejnymi pomysłami domorosłych geniuszy twórczo udoskonalających swoje bestialskie maszyny? My też. Oto zdjęcie, jakie przysłał nam jeden z naszych czytelników.

Zdjęcie

Przezorny zawsze ubezpieczony / kliknij
/poboczem.pl
Nie, nie jest to wcale przekrój poprzeczny przez kontener zakładu oczyszczania miasta. Tym razem, niezwykłą inwencją wykazał się właściciel pojazdu marki renault, z natury, najwyraźniej, kleptoman.

Uprzedzając komentarze miłośników przeróbek pragniemy zaznaczyć, że wcale nie jesteśmy zdania, jakoby był to kolejny dowód na pewne ograniczenia umysłowe, które często zdają się występować u właścicieli kozacko modyfikowanych samochodów.

Reklama

Zapewne wszystkie gadżety rozmieszczone zostały w taki sposób, aby zooptymalizować rozłożenie masy, obniżyć środek ciężkości i poprawić stabilność poprzeczną pojazdu. A że wóz przytył? Nie ma się czym martwić. Neodymowy magnetyzer na pewno zrekompensował te kilka niezbędnych, dodatkowych kilogramów. W połączeniu ze stożkowym filtrem powietrza zapewnia on przecież wzrost mocy o 35%!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony