Samochód za seks

Europa się starzeje, a demografowie biją na alarm, że wkrótce nie będzie kto miał utrzymywać emerytów.

Zdjęcie

Kliknij
/
Społeczeństwa stały się wygodne i nie chce im się męczyć z wychowywaniem z dzieci. W Polsce dochodzi jeszcze polityka państwa, która w teorii jest prorodzinna, a w praktyce rodzice zdani są tylko i wyłącznie na siebie.

Jednak u nas sytuacja nie jest jeszcze taka zła. Natomiast w Niemczech jest już tak tragiczna, że za jej poprawę wziął się... Dodge!

Reklama

Dziecko zrobione w aucie...

Specjaliści od marketingu chwytają się najróżniejszych sposobów, by sprzedać dany produkt. czytaj więcej

Amerykańska firma postanowiła skłonić niemieckie pary do bardziej intensywniejszego uprawiania seksu. Otóż, każda kobieta, która zgłosi się do salonu z udokumentowaną medycznie ciążą, może liczyć na zniżki w zakupie samochodu. Dokładniej - przez 9 miesięcy nie będzie musiała płacić rat leasingowych. Nie wiadomo niestety, czy test ciążowy z dwoma kreskami jest wystarczającym dowodem...

Cóż, fakt, że Niemki urodą nie grzeszą, ale żeby od razu przekupywać mężczyzn samochodami???

To jednak nie pierwsza tego typu akcja sygnowana przez Dodge'a. Latem w Belgii dilerzy tej marki udostępniali samochody do pewnego rodzaju jazdy próbnej. Jeśli zakończy się ona sukcesem (czytaj: 9 miesięcy później przyjdzie na świat nowy obywatel), szczęśliwa para będzie mogła liczyć na samochód za darmo!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony